Aktuality

...a co děláme

Organizace školního roku

Podzimní prázdniny v pondělí 29. října 2018 a úterý 30. října 2018.
Vánoční prázdniny od soboty 22.12.2018 do středy 2.1.2019..
Jarní prázdniny v délce jednoho týdne - od 11. do 17. února 2019.
Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 18. dubna a pátek 19. dubna 2019 .
Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v pátek 28. června 2019.
Hlavní prázdniny budou trvat od pondělí 1. července 2019 do neděle 1. září 2019.
Vyučování ve školním roce 2018/2019 začne v pondělí 2. září 2019.

ZÁŘÍ
3. 9. slavnostní zahájení a třídní schůzky (1. ročník)
5. 9. návštěva hasičské zbrojnice Babice n. Sv.
6. 9. pěší túra do zámku a kostela ve Křtinách (5.ročník)
11. 9. třídní schůzky (5. ročník)
13. 9. třídní schůzky (3. + 4. ročník)
20. 9. výlet na hrad Pernštejn (2.ročník)
25. 9. návštěva Obecní knihovny v Bílovicích nad Svitavou (1. + 2. ročník)
26. 9. třídní schůzky (2. ročník)
27. 9. běh Želešická růže (4. a 5.ročník)
27. 9. korespondenční soutěž Logická olympiáda (1. a 2.ročník)
27. 9. návštěva Obecní knihovny v Bílovicích nad Svitavou (3. + 4. ročník)
29. 9. sobotní Noc Sokoloven s TJ Sokol a klauniádou "Letem sokolím"

ŘÍJEN
1.-28.10. Logická olympiáda 1.-5.ročník, Mensa ČR
2. 10. návštěva Obecní knihovny v Bílovicích nad Svitavou (5. ročník)
9. 10. přespolní běh - Běhej Babice
11. 10. kino Blansko - "Záhadná a drsná Namibie"
22.-26.10. sběr starého papíru
Projekt 72 hodin- Pomáhám, protože chci - úklid v obci a v lese
25.10. MaTeSo - matematická soutěž pro 5.ročník, školní kolo
25. 10. divadelní představení Obři na motivy pohádky Jana Wericha (2.ročník)
26.10. tematická výuka Den české státnosti
31. 10. Halloweenské vyučování v maskách

LISTOPAD
10. 11. jarmark ve spolupráci se z.s. Babyka
11. 11. Martinská slavnost
13. 11. městské kolo soutěže MaTeSo v ZŠ Kuldova Brno (5.roč.)
21.11. "off" program festivalu Janáček Brno 2018 - k opeře Příhody lišky Bystroušky
22. 11. Fotografování živého Betléma
22. 11. Matematická olympiáda Z5 (5.ročník)- část I.

PROSINEC
5. 12. Mikulášské vyučování
10.12. Vida Science Centrum-Putování s Velrybou (1.roč.)
17.12. Vida Science Centrum-Barvy kolem nás (3. a 4.roč.)
21. 12. vánoční posezení v jednotlivých třídách

LEDEN
5. 1. Matematická olympiáda Z5 (5.ročník) část II.
28.1. bruslení Kometa Brno (3.-5.roč.)
30. 1. okresní kolo Matematická olympiáda Z5 (5.ročník)
31. 1. pololetní vysvědčení + školní diskokarneval v Sokolovně

ÚNOR
4.2. bruslení Kometa Brno (3.-5.roč.)
7.2. Tonda Obal ekologický projektový den třídění odpadů (1.-5.roč.)
18.2. a 25.2. bruslení Kometa Brno (1. a 2.roč.)
19.2. začíná kroužek "školička" pro předškoláky
21.2. Matematická olympiáda Pangea (4.+5. ročník)
25. 2. - 2. 3. lyžařský kurz (4.+5. ročník)
26. 2. - 23. 4. plavecký výcvik (1.-3. ročník)

BŘEZEN
8.3. Tajný život zvířat v Moravském krasu (Dům přírody) (4. a 5.roč.)
22.3. Tajný život zvířat v Moravském krasu (Dům přírody) (2.roč.)
29. 3. Noc s Andersenem

DUBEN
matematická Pythagoriáda (5.ročník)
16.4. zápis pro školní rok 2019/2020
17. 4. velikonoční dílny
30. 4. čarodějnice
sběr starého papíru

KVĚTEN
Klokánek a Cvrček-matematické soutěže (2.-5.ročník)
10. 5. Den matek

ČERVEN
10.– 14. 6. Škola v přírodě (1. - 3. ročník)
24. - 27. 6. individuální program s třídními učiteli
28. 6. vysvědčení




rozvrhy hodin
PřílohaVelikost
1_rocnik.pdf25.61 KB
2_rocnik.pdf25.92 KB
3_rocnik.pdf26.21 KB
4_rocnik.pdf26.62 KB
5_rocnik.pdf27.17 KB

Naše škola je zapojena do výzvy EU peníze školám