Aktuality

...a co děláme

Organizace školního roku 2019/2020

Vyučování začne v pondělí 2.září 2019.
Podzimní prázdniny: úterý 29.října 2019 a středa 30.října 2019.
Vánoční prázdniny: od pondělí 23. prosince 2019 do pátku 3. ledna 2020.
Vyučování začne v pondělí 6. ledna 2020.
Jednodenní pololetní prázdniny: pátek 31. ledna 2020..
Jarní prázdniny v délce jednoho týdne - od 17. 2. - 23. 2. 2020.
Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 9.dubna 2020.
Pátek 10.dubna je tzv. ostatním svátkem.
Vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v úterý 30. června 2020.
Hlavní prázdniny budou trvat od středy 1. července 2020 do pondělí 31. srpna 2020..
Období školního vyučování ve školním roce 2020/2021 začne v úterý 1. září 2020..

ZÁŘÍ 2019
2. 9. od 8:15 slavnostní zahájení a třídní schůzky (1. ročník)
3.-12. 9. seznamovací programy (s metodikem prevence Veronikou Šromovou)
od 9.9. návštěvy Obecní knihovny v Bílovicích nad Svitavou (všechny třídy)
9.9. zápis do zájmových kroužků
od 11.9. třídní schůzky (2.-5. ročník)
16.9. zahájení projektů Ovoce a Mléko do škol
27.9. běh Želešická růže (4. a 5.ročník)2.místo školního týmu zde!
30.9. přihlášky - online soutěž Logická olympiáda (všechny třídy)

ŘÍJEN 2019
od 1.10. Logická olympiáda 1.-5.ročník, Mensa ČR
3.10. přespolní běh - Běhej Babice
8.10. bruslení Kometka, DRFG aréna 2.roč.
10.10. kino Blansko - Florida a Hawai cestovatelské filmy rodiny Motani
11.10. Projekt 72 hodin- Pomáhám, protože chci - pracovní vyučování - úklid v lese
15.10. bruslení Kometka, DRFG aréna 3.roč.
22.10. bruslení Kometka, DRFG aréna 4. a 5.roč.
MaTeSo - matematická soutěž pro 5.ročník, školní kolo
tematická výuka Den české státnosti
Halloweenské vyučování v maskách

LISTOPAD 2019
jarmark ve spolupráci se z.s. Babyka
Martinská slavnost - mimoškolní akce
městské kolo soutěže MaTeSo v ZŠ Kuldova Brno (5.roč.)
Fotografování živého Betléma - po třídách
Matematická olympiáda Z5 (5.ročník)- část I.

PROSINEC 2019
Mikulášské vyučování
21. 12. vánoční posezení v jednotlivých třídách

LEDEN 2020
Matematická olympiáda Z5 (5.ročník) část II.
okresní kolo Matematická olympiáda Z5 (5.ročník)
pololetní vysvědčení + školní diskokarneval v Sokolovně

ÚNOR 2020
začíná kroužek "školička" pro předškoláky
Matematická olympiáda Pangea (4.+5. ročník)

BŘEZEN 2020
plavecký výcvik v Kuřimi (1.-3. ročník)
Klokánek a Cvrček-matematické soutěže (2.-5.ročník)
Noc s Andersenem

DUBEN 2020
matematická Pythagoriáda (5.ročník)
soutěž English Jungle v Brně pro žáky 2.-5.ročníku
zápis prvňáčků pro školní rok 2020/21
Velikonoční dílničky všech tříd - pracovní vyučování
okrskové kolo Mc Donaldś Cup Fotbal Kuřim
odemykání studánek - mimoškolní akce z.s. Babyka
ukončení Národního testování SCIO (ČJ, M, OSP, AJ - 5.ročník)
čarodějnický slet TJ Sokol - vystoupení tříd a sboru

KVĚTEN 2020
týden sběru papíru
celostátní finále matematické soutěže Pangea v Praze
okresní kolo Pythagoriády v Ivančicích (výherce z 5.roč.)

ČERVEN 2020
Den dětí - mimoškolní akce se z.s.Babyka
fotografování tříd
Škola v přírodě (1. - 3. ročník)
Koncert ZUŠ Adamov hudební obor
Besídka kroužků a loučení s páťáky
vysvědčení



rozvrhy hodin
PřílohaVelikost
1-rozvrh-2019.pdf24.86 KB
2-rozvrh-2019.pdf25.34 KB
3-rozvrh 2019.pdf25.43 KB
4-rozvrh 2019.pdf25.88 KB
5-rozvrh-2019.pdf26.28 KB

Naše škola je zapojena do výzvy EU peníze školám